Leave Your Message

Produkti

Rekomandim i produktit të nxehtë CSSY

0102030405060708091011121314151617
kompania 121

Rreth

Rreth Nesh

Sichuan Shuisiyuan Environmental Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 2010, historia e markës CSSY 13 vjet, CSSY është një fokus në kërkimin e sistemit të trajtimit mjekësor, laboratorik, biofarmaceutik të ujit të ndërmarrjeve të prodhimit të teknologjisë së lartë, për t'u ofruar klientëve ujë të pastër profesional. /Ujë ultra i pastër/Ujë i pastruar/Ujë për injektim/Pajisje laboratorike për trajtimin e ujërave të zeza, si dhe një shumëllojshmëri zgjidhjesh për trajtimin e ujit për të përmbushur nevojat e ndryshme të konsumatorëve për ujë. Sistemet e trajtimit të ujit CSSY kanë certifikatën CE, ISO.

Selia e kompanisë është e vendosur në Chengdu, Provinca Sichuan, Kinë. CSSY ka 18 zyra në vend. Sipërfaqja e përgjithshme e ndërtimit të kompanisë prej më shumë se 4000 metra katrorë, punonjësit e ndërmarrjes CSSY 130 persona, instalimi kumulativ i rasteve të sistemit të trajtimit të ujit më shumë se 17,000, produktet eksportohen në Azi, Evropë, Amerikën e Jugut, Afrikë etj.
Shiko më shumë

partnerët

Partnerët e Bashkëpunimit

Një ndërmarrje e teknologjisë së lartë që integron pajisjet e trajtimit të ujit, mbrojtjen ekologjike dhe mjedisore dhe shërbimet teknike

RAST

CSSY Industry RO Rasti i trajtimit të ujit

Lexo më shumë

Lajme

Lajmet e Sistemit të Trajtimit të Ujit CSSY